TaşAda Bozcaada

Hakkımızda

TAŞADA OTEL

Bozcaada

Adamız, yıllardır huzur dolu sakin ve büyülü ortamıyla şehirden uzaklaşıp ruhunu dinlendirmek isteyen gezginlere ev sahipliği yapmaktadır.
Biz de; ‘’Güzellikler paylaştıkça artar!’’ diyerek, Her detayında doğallığı ve sadeliği ön planda tutarak TaşAda Oteli, geçmişle geleceği birleştiren bu tesisi 2019’ da hayata geçirdik.
Eski Ada evlerinin özgün yapısına sadık kalarak, İda Dağı’nın eteklerinden çıkarılan taşların özel işçiliği ve modern öğeleri birleştirdiğimiz yapımızda 8 konaklama odası bulunmaktadır.
Bozcaada’yı tepeden seyreden otelimizin her odasında ayrı bir manzaraya uyanıp, sabahları mutfaktan gelen nefis kokuların ne olduğunu merak ederek güne damak çatlatan yerel lezzetlerle başlayabilirsiniz. Özenle hazırladığımız kahvaltımızda yiyeceğiniz çeşitlerin çoğu kendi bahçelerimizden gelen ürünlerden oluşmaktadır. Kahvaltımızın en unutulmaz lezzetleri arasında ise anne yapımı ev reçellerimiz yer almaktadır.
Merkezdeki Türk mahallesinde yer alan otelimize, limandan yürüyerek 5 dakikada ulaşabilir, özel aracınızla gelip park edebilirsiniz.
TaşAda Otel, Ada rüzgarının ve denizinin benliğinize seslendiği huzur veren ortamında sizlere eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor.

Ön Ödeme için Banka Hesap Bilgileri;
TR 4000 0620 0045 5000 0629 1571
Hesap No: 455-6291571
Hesap Adı: Okan Yavuz
Garanti Bankası

İptal Politikamız

  • İptal veya değişikliğin varış tarihinden 15 gün öncesine kadar yapılması durumunda ücret uygulanmaz.
  • İptal veya değişikliğin varış tarihinden 14 gün kala veya kullanılmaması durumunda toplam konaklama tutarı tahsil edilecektir.